SPA & WELLNESS

Zapraszamy Państwa do SPA w Best Western Hotel Cristal (150m od Nowy Świat Apartments). Oferujemy Państwu fitness, sauny suchą i parową. Za dodatkową opłatą z 10% zniżką, proponujemy masaże oraz zabiegi na twarz i ciało.


REZERWACJA: 604 083 290 ; 85 749 61 08

WWW.SEKRETCIALA.PLBIAŁOWIEŻA

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa do odwiedzenia urokliwych zakątków Północno-Wschodniej Polski, określanych mianem Zielonych Płuc Polski. Stolicą tej krainy jest, położona w głębi największej puszczy Europy, Białowieża. W ten wyjątkowy krajobraz styku kultur i religii otoczonych dziewiczą przyrodą, idealnie wkomponował się hotel Żubrówka, który zlokalizowany jest na obrzeżach Białowieskiego Parku Narodowego wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.                               WWW.HOTEL-ŻUBRÓWKA.PL

BIAŁYSTOK

Miasto Białystok położone jest w centrum Województwa Podlaskiego, na Nizinie Podlaskiej, w makroregionie Wysoczyzny Białostockiej. Jest to największe miasto w Polsce północno - wschodniej, stolica Województwa Podlaskiego. Białystok jest stolicą regionu Polski zwanego "Zielonymi Płucami Polski". Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku i rekreacji. Około 32 % powierzchni miasta zajmują tereny zielone, w tym 2 rezerwaty przyrody. Miasto oferuje wiele atrakcji turystycznych. ( czytaj więcej )

AVIS AUTOSerdecznie zapraszamy do wypożyczalni samochodów AVIS AUTO w BEST WESTERN HOTEL CRISTAL. Dla gości Nowy Świat Apartments oferujemy 20% zniżki.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW AVIS

LOTY BALONEM


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów balonem Benkowski Publishing & Balloons:

MAZURSKIEZAWODYBALONOWE.PL

BENKOWSKI.PLNOWY ŚWIAT APARTMENTS - REZERWACJA: +48 605 740 700 - MAIL: rezerwacja@apartments-bialystok.pl